پرایمر صورت چیست؟ راهنمای خرید بهترین.

Home Forums Ridesharing Chat پرایمر صورت چیست؟ راهنمای خرید بهترین.

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #30712 Reply
  ruthiedem40
  Guest

  محصولاتی که امروزه به بازار عرضه می‌شوند کمک می‌کنند تا آرایش بهتری داشته باشید. پرایمر یکی از محصولات ضروری در انجام آرایش بی نقص است. برخی از افراد چندان با این محصول آشنایی ندارند و نمی‌دانند که باید چه موقع و چه گونه از آن استفاده کنند. از این رو ما تصمیم گرفتیم که در مورد راهنمای خرید پرایمر صورت و انواع آن اطلاعاتی را به شما عزیزان منتقل کنیم. پس تا انتهای مقاله از فلورمارشاپ با ما باشید تا بتوانید یک آرایش اصولی و جذاب را با پرایمر داشته باشید.

  پرایمر چیست و وظیفه اصلی آن چیست؟

  پرایمر یک زیر ساز آرایش است که قبل از کرم پودر استفاده می‌شود و باعث می‌شود که منافذ باز پوست بسته شود. برخی از پرایمرها باعث مات‌تر شدن آرایش می‌شوند اما در میان پرایمرهایی هم وجود دارد که آرایش صورت را مات نکنند. اگر آرایش خود را بدون پرایمر انجام دهید قطعاً متوجه یکدست نبودن سطح صورت می‌شوید. چرا که پوست دارای منافذ باز است و به همین دلیل وقتی کرم پودر بر روی آن قرار می‌گیرد جای منافذ باز تا حدی مشخص است. از این رو استفاده از پرایمر کمک می‌کند تا پوستی صاف و یک دست به جود آید.

  البته پرایمر به جز یک دست کردن پوست، کاربرد دیگری را هم دارد که باعث مرطوب شدن پوست می‌شود. بنابراین با استفاده از این محصول آرایشی می‌توان آرایش و پوست زیباتری داشت.

  چرا از پرایمر صورت در زیر ساز آرایش استفاده کنیم؟

  به صورت کلی استفاده از پرایمر دارای سه نتیجه است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم.

  ضدچروک
  رفع تیرگی پوست
  نرم کننده
  بستن منافذ باز

  چرا از پرایمر صورت در زیر ساز آرایش استفاده کنیم؟

  پرایمرها به دلیل مواد سازنده‌ای که دارند دارای خاصیت‌های مختلفی هستند. یکی از مهم‌ترین ویژگی آن ها خاصیت ضد پیری و پوشانندگی منافذ باز است. البته لازم به ذکر است که ویژگی‌های همچون خاصیت ضد پیری، رفع تیرگی پوست و نرم‌کنندگی به برند پرایمر نیز بستگی دارد. برند فلورمار یکی از برندهای معروف است که پرایمرهای بسیار خوبی را تولید می‌کند. در واقع در این برند اکثر این خاصیت‌ها وجود دارد و به همین دلیل است که از آن استقبال زیادی می‌شود.

  به دلیل وجود همین ویژگی‌ها است که پرایمر یک زیرساز آرایش معرفی شده است. به بیانی دیگر با استفاده از آن می‌توان دوام بیشتری را برای آرایش صورت به وجود آورد.

  مزایای استفاده از پرایمر صورت چیست؟

  پرایمر یک محصول بسیار خوب برای شروع آرایش است. همان طور که در مطالب فوق به آن اشاره کردیم دارای خاصیت‌های زیادی است و به همین دلیل است که آرایشی زیبا و یک دست را به ارمغان می‌آورد. در ادامه به برخی از مزایای اصلی استفاده از پرایمر اشاره می‌کنیم.
  نرم کننده

  پرایمر محصولی است که بافت نرم و راحتی دارد به همین دلیل وقتی بر روی پوست قرار می‌گیرد صورت را نرم و لطیف می‌کند. از این رو وقتی آرایش بر روی پوست قرار می‌گیرد به راحتی جذب می‌شود. میزان این نرمی و لطافت می‌تواند بسته به نوع پوست فرد، متفاوت باشد.

  پرایمر روشن کننده پوست
  روشن کننده پوست

  یکی دیگر از ویژگی‌های لوازم آرایشی‌های مهم در پرایمرها روشن کننده پوست است. پوست صورت می‌تواند به دلایل مختلف دچار تیرگی‌های شده باشد. درست است که محصولات دیگری هستند که می‌توانند این تیرگی را از بین ببرند. اما پرایمرها هم دارای ویژگی هستند که کدر بودن صورت را تا حدی ناپدید می‌کنند تا آرایش زیباتری ایجاد شود. البته ناگفته نماند که میزان این ویژگی در پرایمرهایی با برندهای مختلف متفاوت است.
  ضد پیری

  برخی پرایمرها به دلیل ساختار باکیفیتی که دارند دارای اکسیر جوانی هستند. به همین دلیل می‌توانند شادابی و نشاط را به پوست صورت هدیه کنند. همان طور که می‌دانید استفاده مداوم از آرایش می‌تواند پوست را پیر کند اما با استفاده از پرایمر می‌توان تا حد زیادی جلوی این مشکل را گرفت.

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: پرایمر صورت چیست؟ راهنمای خرید بهترین.
Your information: